Chłodzimierz komentuje Mistrzostwa 2018!

19 czerwca 2018 godz. 09:50

Wszystkich zainteresowanych piłką nożną i tegorocznym Mundialem zapraszamy do grupy "Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz", gdzie Chłodzimierz relacjonuje przebieg meczów, komentuje wyniki i oferuje wspólne piłkarskie emocje.

Zabawna i sympatyczna kulka lodów o imieniu Chłodzimierz, bohater popularnej gry „Pogromcyupalu.pl”, obecnie gwiazda Snapchata ) @PoraNaKoral ), powraca w roli komentatora sportowego. Do dyspozycji ma studio piłkarskie Korala #Tu i teraz, z którego nie zabraknie komentarzy na żywo, informacji o nadchodzących wydarzeniach i piłkarskich emocji.

Oprócz tego już wkrótce ogłoszony zostanie piłkarski konkurs, w którym do wygrania będą oryginalne repliki oficjalnych piłek Adidas tegorocznych Mistrzostw i rękawice bramkarskie Adidas. Nie zabraknie dobrej zabawy i oczywiście lodów. Oprócz tego z Chłodzimierzem będzie można również powspominać dawne edycje mistrzostw w piłce nożnej i przypomnieć sobie kultowe wpadki komentatorów sportowych.

Veneo_koral_coverchlodzimierz_aktualnosciprasowe_20180618

Komunikacja mistrzostw #Tu i teraz odbywa się w specjalnie utworzonej i administrowanej przez Chłodzimierza grupie na Facebooku „Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz” oraz na Snapchacie marki Koral, gdzie będzie można zobaczyć materiały zza kulis. Akcja wykorzystuje najnowsze trendy w komunikacji w social mediach oraz popularność i preferencyjne traktowanie grup dyskusyjnych przez samego Facebooka. Wpisuje się również w naszą tegoroczną strategię marketingową, której wyrazem jest hasło „Pora na Koral #tu i teraz”.

 

Więcej aktualności

Ice Coffee, Freely i Grand dla wielkomiejskich klientów

Egzotyczne smaki Grand Gold, lody w kubku Ice Coffee oraz lody bez laktozy Freely to produkty skierowane do...

Czytaj więcej

Otylia Swim Cup: przygoda pływacka zakończona

W dniach 16-17 czerwca, w Gliwicach odbyły się zawody pływackie dla dzieci Otylia Swim Cup, której inicjatorką...

Czytaj więcej

Trendy na rynku lodów na początku sezonu 2018

Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral mówi serwisowi portalspozywczy.pl o początkach sezonu 2018 na...

Czytaj więcej