Nowa gwiazda sezonu i nowości produktowe

27 marca 2017 godz. 14:10

Gwiazdą sezonu lodowego 2017 będzie popularny aktor Maciek Musiał. Przygotowaliśmy też dla Państwa kilka nowości produktowych.

Miło nam poinformować, że sezon 2017 rozpocznie się dla lodów Koral spektakularnie, a to za sprawą super nowości produktowych, jak i spotu reklamowego z naszą nową gwiazdą - Maćkiem Musiałem, znanym m.in. z serialu "Rodzinka.pl". Premiera spotu reklamowego z udziałem aktora, jak i Wielka Loteria Lodów Koral „Koraliada”, którą promować będzie Musiał, zaplanowana jest na kwiecień.

Veneo_Koral_Maciek_Musial

 Przedstawiamy również nowości produktowe. W ofercie nowych lodów impulsowych to: lody na patyku „Roll ice” o smaku śmietankowym w truskawkowej polewie sorbetowej, lody w tubce „Squeezy Freezy” o smaku arbuza, a także nowy ekskluzywny „Grand Gold Cherry” – śmietankowy z galaretką wiśniową, w belgijskiej czekoladzie deserowej.

Z tegorocznych nowości polecamy również lody odpowiadające na specyficzne potrzeby żywieniowe. Są to lody bez laktozy „Freely” śmietankowo-czekoladowe oraz lody „Oshee Vitamin” - śmietankowe z naturalną wanilią, dodatkową zawartością białka i witamin D3 + K2. 

Więcej aktualności

Pogromycupału.pl: wręczyliśmy nagrody pieniężne

Nasza wakacyjna akcja Pogromcyupału.pl zakończyła się rozdaniem nagród pieniężnych przez Chłodzimierza.

Czytaj więcej

Festiwal Biegowy: Toyota Yaris wylosowana

Ufundowana przez naszą Firmę główna nagroda 8. Festiwalu Biegowego trafiła do pana Zdzisława Bończyka z Rybnika.

Czytaj więcej

Koral na 8. Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdroju

Nasza firma jest sponsorem tytularnym biegu Koral Maraton oraz fundatorem nagrody głównej – samochodu Toyota...

Czytaj więcej