Ranking Rzeczpospolitej: Najcenniejsze Polskie Marki 2017

26 lutego 2018 godz. 13:55

Jako jedyna marka lodów znaleźliśmy się w zwycięskiej trójce XIV Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017, w kategorii Słodycze i lody. Pierwsze i drugie miejsce zajęły marki słodyczy: Wedel oraz Wawel.

Lody Koral jako jedyna marka lodów znalazła się w zwycięskiej trójce XIV Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017, w kategorii Słodycze i lody. Pierwsze i drugie miejsce zajęły marki słodyczy: Wedel oraz Wawel.


Oprócz trzeciego miejsca w kategorii Słodycze i lody, osiągnęliśmy również wysokie pozycje w innych, ogólnych kategoriach: 18. pozycję w ogólnym Rankingu Świadomości Marki, 18. pozycję w ogólnym Rankingu Priorytetu w Świadomości, 29. pozycję w ogólnym Rankingu Najczęściej Wybieranych Marek, 36. pozycję w ogólnym Rankingu Siły Marki, 29. pozycję w ogólnym Rankingu Najczęściej Wybieranych Marek oraz 41. pozycję w ogólnym Rankingu Postrzeganej Wartości Marek.

Veneo_Koral_rankingrzeczpospolitej_20180226_2

Jest nam niezmiernie miło z powodu tak wysokich wyników, które są dowodem na to, że przyjęta i konsekwentnie realizowana strategia biznesowa naszej Firmy jest skuteczna.

Uroczysta Gala Najcenniejszych Polskich Marek 2017 odbyła się w Warszawie, 22 lutego 2018 r. W corocznym rankingu Rzeczpospolitej wyłaniane są najdroższe marki w kategoriach: produktów spożywczych, słodyczy i lodów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, odzieży i obuwia, produktów niespożywczych, kosmetyków i środków higieny, mediów i wydawnictw, telekomunikacji, handlu, usług oraz finansów.

Więcej aktualności

Rok 2018 będzie rokiem Granda

Nowa szata graficzna opakowań lodów Grand, specjalnie skomponowana dla tej linii czekolada, wyborne bakalie, nowy...

Czytaj więcej

Pogromycupału.pl: wręczyliśmy nagrody pieniężne

Nasza wakacyjna akcja Pogromcyupału.pl zakończyła się rozdaniem nagród pieniężnych przez Chłodzimierza.

Czytaj więcej

Festiwal Biegowy: Toyota Yaris wylosowana

Ufundowana przez naszą Firmę główna nagroda 8. Festiwalu Biegowego trafiła do pana Zdzisława Bończyka z Rybnika.

Czytaj więcej