Kampania reklamowa 2020 - "Anytime Anyplace"

15 kwietnia 2020 godz. 13:26

Tradycyjnie w Wielką Sobotę rozpoczęła się kampania reklamowa lodów Koral!

Kampania obejmuje emisję spotu reklamowego w TV oraz Internecie, a także reklamy produktów m.in. w prasie branżowej.

Tegoroczny spot reklamowy wywołuje w widzach tęsknotę i jednocześnie przypomina o pełnym słońca, radości i tańca okresie letnich wakacji. Pozytywny przekaz "Anytime Anyplace - no matter what, keep summer in your heart” kierowany jest przede wszystkim do młodych ludzi, dla których obecny, związany z sytuacją epidemiologiczną, brak możliwości wyjścia z domu i integracji w grupie jest trudny do zaakceptowania.

„W naszym spocie ekipa tancerzy jest blisko siebie, pogoda, uśmiech i emocje dopisują, a młodzi ludzie spędzają czas na zewnątrz realizując własne pasje – w tym przypadku taniec w różnych stylach. Celem tego klipu było przekazanie pozytywnej energii i pokazanie, że niedługo tak właśnie mogą wyglądać nasze wakacje - #jeszczebedziedobrze. Poprzez spot oraz nasze działania w aplikacji TikTok zachęcamy do kreatywnego wyrażania własnych pasji oraz emocji, które możemy realizować również w domowym zaciszu i każdy może robić to w swoim własnym stylu – jak bohaterowie naszego filmu. Bardzo ważne jest końcowe przesłanie – ‘No matter what, keep summer in your heart’, czyli niezależnie od wszystkiego, zachowaj lato w sercu.” – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

Nasza kampania reklamowa zachęca również konsumentów do wspierania polskiej gospodarki poprzez kupowanie produktów od polskich producentów. Kody kreskowe polskich produktów zaczynają się od 590, dlatego produkty w reklamie opatrzone zostały metkami z hashtagami: #kupuje590, #KupujeBoPolskie. Ma to na celu podkreślenie, że lody Koral wyprodukowano w Polsce we współpracy z polskimi dostawcami.

Spot reklamowy emitowane będzie od 11.04.2020r. do 31.09.2020r. na antenie TVP oraz w Internecie.

Więcej aktualności

11. Festiwal Biegowy już wkrótce

Jako firma wspieramy Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju od jego pierwszej edycji, która miała miejsce w 2010 r.

Czytaj więcej

„Koral Dance Show” - wystartował taneczny konkurs z gwiazdami

Rok 2020 jest dla naszej marki, lodów Koral, rokiem tańca i pozytywnej energii, jaką wywołuje ta forma...

Czytaj więcej

Złoty Paragon: I miejsce w kategorii Lody impulsowe dla Lodów koktajlowych

Nasz flagowy produkt zajął I miejsce w kategorii Lody impulsowe w X edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda...

Czytaj więcej