Pogromycupału.pl: Chłodzimierz wręczył nagrody pieniężne

02.11.2017

Chłodzimierz, bohater gry „Pogromcyupału.pl” a zarazem letniej akcji eventowej o tej samej nazwie, podróżował po Polsce, by wręczyć nagrody najlepszym i najbardziej wytrwałym graczom.

Lody Koral wraz ze swoją ekipą Pogromców upału odwiedziły miasta i wioski w Polsce, by odwiedzić graczy, którzy uzyskali największą liczbę punktów w rankingu gry w czasie trwania wakacyjnego konkursu. Nagrodą główną było 20 000 złotych. Wygrał ją Michał, któremu wystarczyły 2 tygodnie, aby pokonać w rozgrywce wszystkich innych graczy. Oprócz Michała nagrodzonych zostało 50 graczy, którzy otrzymali po 2000 lub po 1000 zł. Podczas całej akcji rozdano również ponad 300 smartfonów Alcatael oraz kupony zniżkowe na produkty Alcatel.

Pogromcyupalu.pl to wakacyjna akcja łącząca świat online i offline, która odbyła się w terminie od 7 lipca do 31 sierpnia. Koncentrowała się wokół aplikacji w formie gry mobilnej „Pogromcyupalu.pl”. W ruchowej wersji gry można było się sprawdzić podczas Roadshow przemierzającego polskie wybrzeże. Ciężarówka Pogromcyupalu.pl stacjonowała w kilku polskich miastach: Międzyzdrojach, Władysławowie i Jastarni, gdzie wraz z marką Koral bawiło się 42 000 osób.

Gra mobilna w wersji na Androida i IOS odnotowała 23 314 pobrań, zajmując dwukrotnie pierwsze miejsce w rankingu polecanych najlepszych gier przygodowych play.google.com, z ratingiem ponad 4 gwiazdek. W wersji online gry dostępnej na stronie internetowej www.pogromcyupalu.pl zarejestrowano 42 261 rozgrywek graczy, pochodzących łącznie z 10 439 miejscowości. Łącznie odnotowano 462 000 rozgrywek. Dzięki grze „Pogromcyupalu.pl” miłośnicy gier spędzili z marką Koral 126 tysięcy godzin.

Gra „Pogromcyupalu.pl” dostępna jest do pobrania w wersji na Androida i IOS. Można w nią zagrać również online na stronie www.pogromcyupalu.pl

Inne materiały

Lody Koral w wielkim mieście

Kubek Ice Coffee ze składaną łyżeczką pod wieczkiem, lody bez laktozy Freely, Grand Gold z egzotycznymi...

Czytaj więcej

Otylia Swim Cup: przygoda pływacka zakończona

600 dzieci wzięło udział w zawodach pływackich Otylia Swim Cup w Gliwicach w miniony weekend. Oprócz dzieci...

Czytaj więcej

Lody Koral komentują Mistrzostwa 2018 #tu i teraz

Zgodnie z tegoroczną strategią marketingową oraz hasłem „Pora na Koral #tu i teraz” ruszyła mundialowa akcja...

Czytaj więcej