„Koral Dance Show” - wystartował taneczny konkurs z gwiazdami

13 lipca 2020 godz. 12:00

Rok 2020 jest dla naszej marki, lodów Koral, rokiem tańca i pozytywnej energii, jaką wywołuje ta forma aktywności. Zapraszamy do tanecznego konkursu!

Rok 2020 jest dla naszej marki, lodów Koral, rokiem tańca i pozytywnej energii, jaką wywołuje ta forma aktywności. Zapraszamy do tanecznego konkursu!

13 lipca wystartował taneczny konkurs „Koral Dance Show”, odbywający się na stronie www.KoralDanceShow.pl. W projekcie biorą udział choreografowie i gwiazdy tańca, specjalizujące się w różnych stylach: Agnieszka Kaczorowska-Pela, popularny tiktoker Sebastian Kowalczyk, znani z programu „You Can Dance” Majkel Kalcowski i Klaudia Antos oraz Daniel Wierzchowski, który wziął udział w tegorocznym, roztańczonym spocie reklamowym promującym nasze lody.
Na stronie konkursu znajdują się krótkie filmy z układami tanecznymi zaproponowanymi przez gwiazdy, a zadaniem konkursowym jest nagranie wideo z zatańczonym na swój własny sposób wybranym układem tanecznym i zgłoszenie go do konkursu.

Konkurs przeznaczony jest do wszystkich, zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a nagradzane będą najciekawsze zgłoszenia w kategoriach: solo, w duecie lub w grupie. Do wygrania jest 300 nagród o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Soliści mogą wygrać konsole Nintendo SWITCH z grą Just Dance 2020, duety – karty podarunkowe do sklepów LPP o wartości 1500 zł, grupy – nagrody pieniężne o wartości 5 000 zł, dodatkowo do wygrania są unikatowe bransoletki KDS.

Przyznawane będą również nagrody publiczności za filmy, które na stronie www otrzymają najwięcej głosów internautów – na występujących w nich uczestników konkursu czekają limitowane, specjalnie zaprojektowane bransoletki KDS z unikalnym grawerowanym numerem.

 

Więcej aktualności

Zakup i dostępność lodów Ekipa

Polityka sprzedaży w sklepach detalicznych - prosimy o zapoznanie się z oficjalnym oświadczeniem PPL Koral w...

Czytaj więcej

Ile powinny kosztować lody Ekipa?

Szał na lody „Ekipa” trwa, tak samo jak „polowanie” na lody w sklepach, które prześcigają się w...

Czytaj więcej

Nowe lody "Ekipa" we współpracy z youtuberami

We współpracy z niezwykle popularnymi wśród młodzieży youtuberami z kanału "Ekipa" stworzyliśmy wystrzałowe...

Czytaj więcej