„Koral Dance Show” - wystartował taneczny konkurs z gwiazdami

13 lipca 2020 godz. 12:00

Rok 2020 jest dla naszej marki, lodów Koral, rokiem tańca i pozytywnej energii, jaką wywołuje ta forma aktywności. Zapraszamy do tanecznego konkursu!

Rok 2020 jest dla naszej marki, lodów Koral, rokiem tańca i pozytywnej energii, jaką wywołuje ta forma aktywności. Zapraszamy do tanecznego konkursu!

13 lipca wystartował taneczny konkurs „Koral Dance Show”, odbywający się na stronie www.KoralDanceShow.pl. W projekcie biorą udział choreografowie i gwiazdy tańca, specjalizujące się w różnych stylach: Agnieszka Kaczorowska-Pela, popularny tiktoker Sebastian Kowalczyk, znani z programu „You Can Dance” Majkel Kalcowski i Klaudia Antos oraz Daniel Wierzchowski, który wziął udział w tegorocznym, roztańczonym spocie reklamowym promującym nasze lody.
Na stronie konkursu znajdują się krótkie filmy z układami tanecznymi zaproponowanymi przez gwiazdy, a zadaniem konkursowym jest nagranie wideo z zatańczonym na swój własny sposób wybranym układem tanecznym i zgłoszenie go do konkursu.

Konkurs przeznaczony jest do wszystkich, zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a nagradzane będą najciekawsze zgłoszenia w kategoriach: solo, w duecie lub w grupie. Do wygrania jest 300 nagród o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Soliści mogą wygrać konsole Nintendo SWITCH z grą Just Dance 2020, duety – karty podarunkowe do sklepów LPP o wartości 1500 zł, grupy – nagrody pieniężne o wartości 5 000 zł, dodatkowo do wygrania są unikatowe bransoletki KDS.

Przyznawane będą również nagrody publiczności za filmy, które na stronie www otrzymają najwięcej głosów internautów – na występujących w nich uczestników konkursu czekają limitowane, specjalnie zaprojektowane bransoletki KDS z unikalnym grawerowanym numerem.

 

Więcej aktualności

Konkurs „Koralowa Magia Świąt”

Z okazji zbliżających się Świąt, do których tak wszyscy tęsknimy zwłaszcza w 2020 roku, zapraszamy do...

Czytaj więcej

Festiwal Biegowy: Toyota Yaris od naszej firmy powędrowała do zwycięzcy

Nagrodę główną 11. edycji Festiwalu Biegowego w postaci nowiutkiej i błyszczącej Toyoty Yaris, otrzymał Piotr...

Czytaj więcej

11. Festiwal Biegowy już wkrótce

Jako firma wspieramy Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju od jego pierwszej edycji, która miała miejsce w 2010 r.

Czytaj więcej