25-lecie lodów Grand - wystartowała kampania reklamowa

1 kwietnia 2022 godz. 10:10

Niezwykłe, bo 25-te urodziny lodów Grand, wymagają niezwykłej oprawy. Ambasadorką marki Grand jest w tym roku Marcelina Zawadzka.

Niezwykłe, 25-te urodziny lodów Grand, wymagają niezwykłej oprawy. Ambasadorką marki Grand jest w tym roku Marcelina Zawadzka.

Na Jubileusz kultowej linii Grand, lodów premium marki Koral, przygotowaliśmy wyjątkową, szeroko zakrojoną kampanię reklamową, której twarzą jest Marcelina Zawadzka. Prezenterka, aktorka i modelka z tytułem Miss Polonia wystąpiła w spocie reklamowym lodów Grand, będzie również promowała nasze produkty w kampaniach OOH/DOOH, w kampaniach w Internecie oraz za pośrednictwem swojego wysokozasięgowego profilu na Instagramie. Spoty reklamowe emitowane będą od 1 kwietnia do końca lipca w najpopularniejszych stacjach TV oraz w Internecie.

W tym roku jubileuszową nowością dla linii Grand jest Grand Pavlova – lody bezowe z bezami i wkręconym sosem truskawkowym w białej czekoladzie. Dołączą one do znanych i ulubionych przez konsumentów od lat smaków Grand Chocolate i Grand Vanilla.

Więcej aktualności

Wystartował konkurs "QuickSlick"

Kosztujesz SLICKA i świat, który znasz znika! Na profilu Lody Koral na Facebooku trwa konkurs "QuickSlick", w którym...

Czytaj więcej

Konkurs "QuickSlick" już wkrótce

Już 23 maja na profilu Lody Koral na Facebooku wystartuje konkurs "QuickSlick", promujący nową, odlotową nowość -...

Czytaj więcej

Lody SLICK z kampanią reklamową

W sprzedaży pojawiły się zapowiadane na sezon 2022 lody SLICK. Zadbaliśmy o ich szeroką promocję.

Czytaj więcej