Chłodzimierz komentuje Mistrzostwa 2018!

19 czerwca 2018 godz. 09:50

Wszystkich zainteresowanych piłką nożną i tegorocznym Mundialem zapraszamy do grupy "Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz", gdzie Chłodzimierz relacjonuje przebieg meczów, komentuje wyniki i oferuje wspólne piłkarskie emocje.

Zabawna i sympatyczna kulka lodów o imieniu Chłodzimierz, bohater popularnej gry „Pogromcyupalu.pl”, obecnie gwiazda Snapchata ) @PoraNaKoral ), powraca w roli komentatora sportowego. Do dyspozycji ma studio piłkarskie Korala #Tu i teraz, z którego nie zabraknie komentarzy na żywo, informacji o nadchodzących wydarzeniach i piłkarskich emocji.

Oprócz tego już wkrótce ogłoszony zostanie piłkarski konkurs, w którym do wygrania będą oryginalne repliki oficjalnych piłek Adidas tegorocznych Mistrzostw i rękawice bramkarskie Adidas. Nie zabraknie dobrej zabawy i oczywiście lodów. Oprócz tego z Chłodzimierzem będzie można również powspominać dawne edycje mistrzostw w piłce nożnej i przypomnieć sobie kultowe wpadki komentatorów sportowych.

Veneo_koral_coverchlodzimierz_aktualnosciprasowe_20180618

Komunikacja mistrzostw #Tu i teraz odbywa się w specjalnie utworzonej i administrowanej przez Chłodzimierza grupie na Facebooku „Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz” oraz na Snapchacie marki Koral, gdzie będzie można zobaczyć materiały zza kulis. Akcja wykorzystuje najnowsze trendy w komunikacji w social mediach oraz popularność i preferencyjne traktowanie grup dyskusyjnych przez samego Facebooka. Wpisuje się również w naszą tegoroczną strategię marketingową, której wyrazem jest hasło „Pora na Koral #tu i teraz”.

 

Więcej aktualności

Jubileuszowy "Złoty Paragon" dla PPL Koral

Jesteśmy w tym roku zdobywcami dwukrotnego wyróżnienia Nagrody Kupców Polskich "Złoty Paragon 2019".

Czytaj więcej

Hip-hopowa piosenka z okazji 40-lecia lodów Koral

Z okazji Jubileuszu nagraliśmy piosenkę "ZALODOWANE bity" we współpracy z młodymi artystami - youtuberami.

Czytaj więcej

Koralowa Loteria Urodzinowa ZALODOWANI 2019

29 kwietnia rozpocznie się urodzinowa, jubileuszowa loteria ZALODOWANI 2019, przygotowana przez naszą markę dla...

Czytaj więcej