Ice Coffee, Freely i Grand dla wielkomiejskich klientów

5 lipca 2018 godz. 06:28

Egzotyczne smaki Grand Gold, lody w kubku Ice Coffee oraz lody bez laktozy Freely to produkty skierowane do zabieganych mieszkańców dużych i średnich miast.

Lody na patyku Grand, w nowym opakowaniu, oraz Grand Gold, w nowych wersjach smakowych, to nasza tegoroczna oferta premium, skierowana do wszystkich zapracowanych i żyjących w biegu mieszkańców, zwłaszcza dużych i średnich miast, szukających chwili przyjemności i wytchnienia.

Dla tych samych konsumentów przygotowaliśmy również kawowo-śmietankowe lody w kubku, Ice Coffee. Kubek lodów Cappuccino to propozycja dla wszystkich, którzy kochają smak kawy i chcę się nim cieszyć również w mrożonej wersji, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy temperatury pozwalają tylko na picie greckiej Frappe lub Starbucks'owej Frappuccino (czyli połączenia Frappe i Cappuccino).

Kolejnym produktem skierowanym do grupy wielkomiejskich klientów są lody bez laktozy Freely. Produkty bez laktozy są chętnie degustowane przez mieszkańców dużych miast, niezależnie od tego, czy wykazują oni faktyczną nietolerancję laktozy, czy tylko ją u siebie podejrzewają lub ulegają chwilowej modzie.

Więcej na temat oferty lodów Koral dla mieszkańców miast w Portalu spożywczym >>

 

 

Więcej aktualności

Jubileuszowy "Złoty Paragon" dla PPL Koral

Jesteśmy w tym roku zdobywcami dwukrotnego wyróżnienia Nagrody Kupców Polskich "Złoty Paragon 2019".

Czytaj więcej

Hip-hopowa piosenka z okazji 40-lecia lodów Koral

Z okazji Jubileuszu nagraliśmy piosenkę "ZALODOWANE bity" we współpracy z młodymi artystami - youtuberami.

Czytaj więcej

Koralowa Loteria Urodzinowa ZALODOWANI 2019

29 kwietnia rozpocznie się urodzinowa, jubileuszowa loteria ZALODOWANI 2019, przygotowana przez naszą markę dla...

Czytaj więcej