Jesteśmy laureatem konkursu "Biznes Dobry dla Gminy 2023"

21 listopada 2023 godz. 09:27

PPL Koral zostało wyróżnione jako firma mająca pozytywny wpływ na lokalny rozwój i harmonijnie współpracująca z miejscowym samorządem.

PPL Koral zostało wyróżnione jako firma mająca pozytywny wpływ na lokalny rozwój i harmonijnie współpracująca z miejscowym samorządem.

Podczas gali w Warszawie Serwis Samorządowy PAP ogłosił wyniki pierwszej edycji konkursu „Biznes Dobry dla Gminy 2023”. Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral zostało zgłoszone do konkursu przez Miasto Nowy Sącz i zostało jego laureatem w województwie małopolskim. Kapituła konkursu doceniła nasz wkład i zaangażowanie w budowanie dobrostanu lokalnych społeczności oraz dobre relacje na linii biznes-samorząd.

Na konkurs napłynęło 228 zgłoszeń od małych i dużych firm z 16 województw, z czego wybranych zostało 41 laureatów. W ramach konkursu oceniano zrealizowane działania firm, które przyczyniły się do rozwoju lokalnego: tworzenia miejsc pracy, poprawy warunków i jakości życia mieszkańców, dbałości o stan środowiska naturalnego, edukacji, aktywizacji mieszkańców.

Z pełną listą laureatów można zapoznać się w artykule. Film z wydarzenia można obejrzeć poniżej.

 

 

 

 

 

Więcej aktualności

Walczymy o „Oscara Marketingu”

Lody Koral wśród 10 marek nominowanych w kategorii Best Polish Brand 2024 w ramach rankingu Best Brands Poland.

Czytaj więcej

Koral z tytułem „Dobra Marka XV-lecia”

Zostaliśmy potrójnie wyróżnieni w prestiżowym programie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma jako firma ciesząca...

Czytaj więcej

Jesteśmy na LinkedIn

Najświeższe informacje biznesowe, newsy z życia naszej Firmy, ciekawostki na temat naszej oferty i kampanie reklamowe...

Czytaj więcej