Koralowa Loteria Urodzinowa ZALODOWANI 2019

15 kwietnia 2019 godz. 13:26

29 kwietnia rozpocznie się urodzinowa, jubileuszowa loteria ZALODOWANI 2019, przygotowana przez naszą markę dla konsumentów.

29 kwietnia rozpocznie się urodzinowa, jubileuszowa loteria ZALODOWANI 2019, przygotowana przez naszą markę dla konsumentów. W akcji, w której dajemy naszym fanom możliwość świętowania swoich urodzin razem z 40. urodzinami naszej firmy, do wygrania będzie ponad 500 nagród o łącznej wartości ponad 200 tys. zł.

Veneo_Koral_aktualnosciloteria_20190410

„Zalodowana Loteria”, która jest niespodzianką dla miłośników lodów Koral przygotowaną z okazji 40-lecia marki Koral, potrwa 9 tygodni i zakończy się 28 czerwca 2019 r. W loterii odbędzie się łącznie 56 losowań, z czego 45 losowań nagród dziennych, 9 losowań nagród tygodniowych, 1 losowanie nagród finałowych i 1 losowanie nagród specjalnych.

Jak wziąć udział w loterii? Wystarczy sprawdzać codziennie wylosowaną szczęśliwą datę urodzenia, kupić loda Koral i zachować paragon. W przypadku, gdy wylosowana data pokrywa się z dniem urodzenia uczestnika lub jego dziecka wystarczy wypełnić formularz i czekać na rezultaty losowania.

W akcji mogą brać udział dorośli i dzieci powyżej 7 roku życia.

Zgłoszeń do loterii będzie można dokonywać za pośrednictwem 3 kanałów: strony internetowej akcji pod dwoma adresami - www.ZalodowanaLoteria.pl oraz www.zalodowani.pl – a także za pomocą dedykowanej aplikacji „ZALODOWANI 2019” na urządzenia mobilne i chatbota w Messengerze na Facebooku.

 

Więcej aktualności

Koral podczas Otylia Swim Cup Winter Edition

W Szczecinie 7 i 8 grudnia odbyły się zawody pływackie Otylia Swim Cup 2019 – Winter Edition, które jako firma...

Czytaj więcej

"Zalodowane prezenty" na Święta

12 listopada wystartował nasz świąteczny konkurs, w którym wygrać można prezent dla swoich najbliższych lub...

Czytaj więcej

Nagroda główna Koral wylosowana!

Zwieńczeniem Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju było losowanie nagrody głównej, ufundowanej przez naszą firmę...

Czytaj więcej