Lody Koral na Otylia Swim Cup

28 marca 2019 godz. 14:26

W dniach 30-31 marca, w Łodzi, odbędzie się kolejna edycja jednej z największych imprez pływackich dla dzieci i młodzieży, Otylia Swim Cup.

W dniach 30-31 marca, w Łodzi, odbędzie się kolejna edycja jednej z największych imprez pływackich dla dzieci i młodzieży, Otylia Swim Cup.

Veneo_Koral_aktualnosci_20190401

Mamy przyjemność po raz kolejny wesprzeć szczytny cel, jaki propaguje poprzez swoją działalność była mistrzyni olimpijska, Otylia Jędrzejczak. Zawody organizowane przez jej fundację (Fundacja Otylii Jędrzejczak) mają na celu propagowanie pływania jako dyscypliny sportowej wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych dzieci i młodzieży.

W marcowych konkurencjach w Łodzi weźmie udział około 800 zawodników z Polski i Ukrainy, dla których ufundowaliśmy upominki. Podczas wydarzenia nie zabraknie także naszych lodów.

Więcej aktualności

Koral w trasie

Nasz Mercedes ze spotu reklamowego „Wybierz Koral” był już na Ekipa Festiwal 2025. Teraz rusza w dalszą drogę.

Czytaj więcej

„Wybierz Koral” – kulisy spotu reklamowego

Stworzenie spotu reklamowego to zawsze efekt pracy wielu osób. Jak wyglądał plan od bakcstage'u?

Czytaj więcej

Lody Gengarek z wyróżnieniem Hit Handlu 2025

Lody Gengarek otrzymały prestiżowe wyróżnienie Hit Handlu 2025.

Czytaj więcej