Lody Koral ze Złotym medalem od konsumentów

29 czerwca 2023 godz. 09:48

Nasza marka została uhonorowana Złotym Godłem "Konsumencki lider jakości 2023", zdobywając I miejsce w kategorii "Polscy producenci lodów".

Nasza marka została uhonorowana Złotym Godłem „Konsumencki lider jakości 2023”, zdobywając zaszczytne I miejsce w kategorii „Polscy producenci lodów”.

W XII. edycji ogólnopolskich badań konsumenckich „Konsumencki Lider Jakości 2023”, w kategorii „Polscy producenci lodów”, marka Lody Koral została wskazana jako najchętniej kupowana i najlepsza polska marka lodów. Z raportu wynika, że jesteśmy liderem nie tylko pod względem ilościowym, ale i jakościowym. Najwięcej, bo blisko 87% respondentów, którzy znają smak naszych lodów, w sposób zdecydowany je polecają. To najwyższy wynik w kategorii "Polscy producenci lodów" i jeden z lepszych wyników w ogóle w badaniach Konsumencki Lider Jakości 2023. 

Konsumencki Lider Jakości 2023 to program badań konsumenckich, oparty na rzeczywistych głosach konsumentów, obdarzających swoim zaufaniem w toku ogólnopolskich badań konsumenckich produkty, marki oraz usługi. Organizatorem badań jest Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku do Dziennik Gazeta Prawna.

certyfikat_konsumencki_lider_jakosci_2023

 

 

Więcej aktualności

Dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych dla PPL Koral

Otrzymaliśmy dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych na realizację projektu dotyczącego poprawy warunków...

Czytaj więcej

Walczymy o „Oscara Marketingu”

Lody Koral wśród 10 marek nominowanych w kategorii Best Polish Brand 2024 w ramach rankingu Best Brands Poland.

Czytaj więcej

Koral z tytułem „Dobra Marka XV-lecia”

Zostaliśmy potrójnie wyróżnieni w prestiżowym programie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma jako firma ciesząca...

Czytaj więcej