Lody Koral ze Złotym medalem od konsumentów

29 czerwca 2023 godz. 09:48

Nasza marka została uhonorowana Złotym Godłem "Konsumencki lider jakości 2023", zdobywając I miejsce w kategorii "Polscy producenci lodów".

Nasza marka została uhonorowana Złotym Godłem „Konsumencki lider jakości 2023”, zdobywając zaszczytne I miejsce w kategorii „Polscy producenci lodów”.

W XII. edycji ogólnopolskich badań konsumenckich „Konsumencki Lider Jakości 2023”, w kategorii „Polscy producenci lodów”, marka Lody Koral została wskazana jako najchętniej kupowana i najlepsza polska marka lodów. Z raportu wynika, że jesteśmy liderem nie tylko pod względem ilościowym, ale i jakościowym. Najwięcej, bo blisko 87% respondentów, którzy znają smak naszych lodów, w sposób zdecydowany je polecają. To najwyższy wynik w kategorii "Polscy producenci lodów" i jeden z lepszych wyników w ogóle w badaniach Konsumencki Lider Jakości 2023. 

Konsumencki Lider Jakości 2023 to program badań konsumenckich, oparty na rzeczywistych głosach konsumentów, obdarzających swoim zaufaniem w toku ogólnopolskich badań konsumenckich produkty, marki oraz usługi. Organizatorem badań jest Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku do Dziennik Gazeta Prawna.

certyfikat_konsumencki_lider_jakosci_2023

 

 

Więcej aktualności

Jesteśmy laureatem konkursu "Biznes Dobry dla Gminy 2023"

PPL Koral zostało wyróżnione jako firma mająca pozytywny wpływ na lokalny rozwój i harmonijnie współpracująca z...

Czytaj więcej

Złote Innowacje 2023 - Grand Cone nagrodzony za płynny sos

Nasza tegoroczna nowość Grand Cone zdobyła I miejsce i tym samym Złotą Innowację FMCG w kategorii „Lody”.

Czytaj więcej

Nagroda główna 14. Festiwalu Biegowego od Koral

Zakończył się 14. Festiwal Biegowy - wydarzenie, które wspieramy nieprzerwanie od samego początku.

Czytaj więcej