Nagroda główna 14. Festiwalu Biegowego od Koral

20 września 2023 godz. 13:37

Zakończył się 14. Festiwal Biegowy - wydarzenie, które wspieramy nieprzerwanie od samego początku.

Zakończył się 14. Festiwal Biegowy - wydarzenie, które wspieramy nieprzerwanie od samego początku. W tym roku ufundowaną przez nas nagrodę główną Festiwalu wylosowała mieszkanka Nowego Sącza.


Festiwal Biegowy to niezwykłe wydarzenie, promujące aktywność sportową i rodzinną rozrywkę. W tym roku w Piwnicznej zebrali się sportowcy, kibice, goście, w tym dzieci, miłośnicy folkloru, dobrej kuchni i oczywiście - pysznych lodów! Oprócz poczęstunku naszymi lodami, wśród uczestników emocje wzbudziło losowanie głównej nagrody 14. edycji Festiwalu Biegowego - Toyoty Aygo X, ufundowanej przez naszą firmę. Kluczyki do samochodu wylosowała mieszkanka Nowego Sącza. O jej reakcji na wygraną można przeczytać tutaj.

Nasza firma jest związana z Festiwalem Biegowym od samego początku. Dlaczego? Mówił o tym Dyrektor Marketingu, Piotr Gąsiorowski w Poradniku handlowca: "Jesteśmy firmą rodzinną, zależy nam na promowaniu dobrych idei, zwłaszcza wśród dzieci, rodzin. Chcemy zachęcać i mobilizować ludzi do aktywnego spędzania czasu, odciągać młodzież od komputerów, pokazywać, że sport może sprawiać radość i być siłą napędową. Poprzez sport dzieci uczą się zdrowej rywalizacji z rówieśnikami, współdziałania i wytrwałego dążenia do celu. W sponsoring wydarzeń sportowych angażujemy się w ramach naszej strategii marketingowej. Cel jest niezmienny – chcemy sprawiać ludziom przyjemność, zarówno za sprawą naszych produktów, jak i naszych działań promocyjnych. Wiele spośród naszych akcji to konkursy, loterie oraz eventy z atrakcyjnymi nagrodami. Chcemy obdarowywać ludzi, chcemy żeby cieszyli się wygraną. To dla nas ważne, że mogą otrzymać ją od naszej marki, lodów Koral."

Więcej zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.

Festiwal_Biegowy

Więcej aktualności

Koral z tytułem „Dobra Marka XV-lecia”

Zostaliśmy potrójnie wyróżnieni w prestiżowym programie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma jako firma ciesząca...

Czytaj więcej

Jesteśmy na LinkedIn

Najświeższe informacje biznesowe, newsy z życia naszej Firmy, ciekawostki na temat naszej oferty i kampanie reklamowe...

Czytaj więcej

Jesteśmy laureatem konkursu "Biznes Dobry dla Gminy 2023"

PPL Koral zostało wyróżnione jako firma mająca pozytywny wpływ na lokalny rozwój i harmonijnie współpracująca z...

Czytaj więcej