Nagroda główna Koral wylosowana!

11 września 2019 godz. 14:32

Zwieńczeniem Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju było losowanie nagrody głównej, ufundowanej przez naszą firmę - samochodu Toyota Yaris.

Zwieńczeniem Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju było losowanie nagrody głównej, ufundowanej przez naszą firmę - samochodu Toyota Yaris.

Samochód wylosowała pani Urszula Gutowska, której szczęśliwy numerek 1913 (będący jednocześnie numerem startowym), wylosowała ze szklanej kuli mała Wiktoria. Jak powiedziała "Sądeczaninowi" laureatka, było to niebywałe szczęście, ponieważ wraz z mężem przymierzali się do zakupu samochodu. 

losowanie_toyoty_yaris_podczas_tauron_festiwalu_biegowego_2

- To nie tylko szczęście i zrządzenie losu - mówił Mariusz Jurek, dyrektor generalny naszej firmy, który wręczał pani Urszuli kluczyki do Toyoty Yaris. - Nagroda firmy Koral jest losowana wśród osób, które ukończyły przynajmniej jeden z trudnych biegów, a tego nie da się zrobić z dnia na dzień; trzeba ciężko trenować, to zaś zasługuje na szacunek.

Podczas 10. Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdroju świętowaliśmy 40-lecie istnienia naszej firmy. W programie nie zabrakło niespodzianek skierowanych zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.

Więcej informacji pod linkiem.

BRANDING_047

Więcej aktualności

Podwójny jubileusz na 10. Festiwalu Biegowym

Już za kilka dni wraz z Festiwalem Biegowym w Krynicy-Zdroju świętować będziemy podwójny jubileusz: 10-lecie...

Czytaj więcej

Jubileuszowy "Złoty Paragon" dla PPL Koral

Jesteśmy w tym roku zdobywcami dwukrotnego wyróżnienia Nagrody Kupców Polskich "Złoty Paragon 2019".

Czytaj więcej

Hip-hopowa piosenka z okazji 40-lecia lodów Koral

Z okazji Jubileuszu nagraliśmy piosenkę "ZALODOWANE bity" we współpracy z młodymi artystami - youtuberami.

Czytaj więcej