Nagroda główna Koral wylosowana!

11 września 2019 godz. 14:32

Zwieńczeniem Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju było losowanie nagrody głównej, ufundowanej przez naszą firmę - samochodu Toyota Yaris.

Zwieńczeniem Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju było losowanie nagrody głównej, ufundowanej przez naszą firmę - samochodu Toyota Yaris.

Samochód wylosowała pani Urszula Gutowska, której szczęśliwy numerek 1913 (będący jednocześnie numerem startowym), wylosowała ze szklanej kuli mała Wiktoria. Jak powiedziała "Sądeczaninowi" laureatka, było to niebywałe szczęście, ponieważ wraz z mężem przymierzali się do zakupu samochodu. 

losowanie_toyoty_yaris_podczas_tauron_festiwalu_biegowego_2

- To nie tylko szczęście i zrządzenie losu - mówił Mariusz Jurek, dyrektor generalny naszej firmy, który wręczał pani Urszuli kluczyki do Toyoty Yaris. - Nagroda firmy Koral jest losowana wśród osób, które ukończyły przynajmniej jeden z trudnych biegów, a tego nie da się zrobić z dnia na dzień; trzeba ciężko trenować, to zaś zasługuje na szacunek.

Podczas 10. Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdroju świętowaliśmy 40-lecie istnienia naszej firmy. W programie nie zabrakło niespodzianek skierowanych zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.

Więcej informacji pod linkiem.

BRANDING_047

Więcej aktualności

Złoty Paragon: I miejsce w kategorii Lody impulsowe dla Lodów koktajlowych

Nasz flagowy produkt zajął I miejsce w kategorii Lody impulsowe w X edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda...

Czytaj więcej

Kampania reklamowa 2020 - "Anytime Anyplace"

Tradycyjnie w Wielką Sobotę rozpoczęła się kampania reklamowa lodów Koral!

Czytaj więcej

Koronawirus: przekazujemy 810 tys. zł dla szpitali

W związku z pandemią spowodowaną COVID-19, Zarząd PPL Koral zdecydował wesprzeć finansowo cztery szpitale w...

Czytaj więcej