Ranking Rzeczpospolitej: Najcenniejsze Polskie Marki 2017

26 lutego 2018 godz. 13:55

Jako jedyna marka lodów znaleźliśmy się w zwycięskiej trójce XIV Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017, w kategorii Słodycze i lody. Pierwsze i drugie miejsce zajęły marki słodyczy: Wedel oraz Wawel.

Lody Koral jako jedyna marka lodów znalazła się w zwycięskiej trójce XIV Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017, w kategorii Słodycze i lody. Pierwsze i drugie miejsce zajęły marki słodyczy: Wedel oraz Wawel.


Oprócz trzeciego miejsca w kategorii Słodycze i lody, osiągnęliśmy również wysokie pozycje w innych, ogólnych kategoriach: 18. pozycję w ogólnym Rankingu Świadomości Marki, 18. pozycję w ogólnym Rankingu Priorytetu w Świadomości, 29. pozycję w ogólnym Rankingu Najczęściej Wybieranych Marek, 36. pozycję w ogólnym Rankingu Siły Marki, 29. pozycję w ogólnym Rankingu Najczęściej Wybieranych Marek oraz 41. pozycję w ogólnym Rankingu Postrzeganej Wartości Marek.

Veneo_Koral_rankingrzeczpospolitej_20180226_2

Jest nam niezmiernie miło z powodu tak wysokich wyników, które są dowodem na to, że przyjęta i konsekwentnie realizowana strategia biznesowa naszej Firmy jest skuteczna.

Uroczysta Gala Najcenniejszych Polskich Marek 2017 odbyła się w Warszawie, 22 lutego 2018 r. W corocznym rankingu Rzeczpospolitej wyłaniane są najdroższe marki w kategoriach: produktów spożywczych, słodyczy i lodów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, odzieży i obuwia, produktów niespożywczych, kosmetyków i środków higieny, mediów i wydawnictw, telekomunikacji, handlu, usług oraz finansów.

Więcej aktualności

Koralowa Loteria Urodzinowa ZALODOWANI 2019

29 kwietnia rozpocznie się urodzinowa, jubileuszowa loteria ZALODOWANI 2019, przygotowana przez naszą markę dla...

Czytaj więcej

Lody Koral na Otylia Swim Cup

W dniach 30-31 marca, w Łodzi, odbędzie się kolejna edycja jednej z największych imprez pływackich dla dzieci i...

Czytaj więcej

Nasza firma obchodzi 40 urodziny!

Rok 2019 to wyjątkowy, jubileuszowy rok dla naszej firmy. Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji.

Czytaj więcej