Walczymy o „Oscara Marketingu”

21 maja 2024 godz. 14:44

Lody Koral wśród 10 marek nominowanych w kategorii Best Polish Brand 2024 w ramach rankingu Best Brands Poland.

Lody Koral wśród 10 marek nominowanych w kategorii Best Polish Brand 2024 w ramach rankingu Best Brands Poland.

Wraz z 9 innymi polskimi markami znaleźliśmy się w Top 10 Best Polish Brands 2024. Nasza marka lodów konkurować będzie o Oscara Marketingu z: InPost, PZU, Lubella, Winiary, Tarczyński, Ludwik, Piątnica, Eveline Cosmetics i Hortex. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się podczas Uroczystej Gali Best Brands Awards 2024, która będzie miała miejsce 6 czerwca w Zamku Ujazdowskim.

Best Brands Awards to międzynarodowy ranking w obszarze marketingu. Nagroda jest przyznawana w wyniku kompleksowego badania GfK — an NIQ company, jednego z globalnych liderów w dziedzinie analityki danych. W rankingu głosują sami konsumenci, co jest dowodem na to, że wybrane do nominowanych marki zostały docenione za spójny i wyrazisty wizerunek kreowany poprzez działania marketingowe marki. Kategorie rankingu są odzwierciedleniem aktualnych trendów na rynku oraz obszarów zainteresowań konsumentów w danym kraju. Best Brands to marki o mocnej pozycji rynkowej, budujące silną więź emocjonalną z konsumentem, które dzięki obserwacji rynku oraz innowacyjnemu podejściu pokazują, że nawet w trudnych czasach można odnosić sukces. Celem konkursu jest uhonorowanie najsilniejszych marek oraz osób stojących za ich sukcesem.

Więcej na ten temat można przeczytać w magazynie Forbes pod linkiem.

Veneo_koral_wpis_20240522

 

Więcej aktualności

Koral z tytułem „Dobra Marka XV-lecia”

Zostaliśmy potrójnie wyróżnieni w prestiżowym programie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma jako firma ciesząca...

Czytaj więcej

Jesteśmy na LinkedIn

Najświeższe informacje biznesowe, newsy z życia naszej Firmy, ciekawostki na temat naszej oferty i kampanie reklamowe...

Czytaj więcej

Jesteśmy laureatem konkursu "Biznes Dobry dla Gminy 2023"

PPL Koral zostało wyróżnione jako firma mająca pozytywny wpływ na lokalny rozwój i harmonijnie współpracująca z...

Czytaj więcej