Wystartował konkurs "QuickSlick"

23 maja 2022 godz. 15:39

Kosztujesz SLICKA i świat, który znasz znika! Na profilu Lody Koral na Facebooku trwa konkurs "QuickSlick", w którym do wygrania jest aż 100 nagród, m.in. iPhone'y 13 i limitowane bluzy Koral SLICK.

Na profilu Lody Koral na Facebooku trwa konkurs "QuickSlick", w którym do wygrania jest aż 100 nagród, m.in. iPhone'y 13 i limitowane bluzy Koral SLICK.

 

Kosztujesz SLICKA i świat, który znasz znika! Aby wygrać jedną ze 100 przewidzianych w konkursie nagród, należy kupić SLICKA i poruszyć wyobraźnię - wykonać pracę konkursową korespondującą ze zdaniem: „SLICK przenosi do innego świata”. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia lub wideo, na którym widoczny będzie Slick oraz napisanie kreatywnego opisu (brzmienie zadania video/fotograficzno-tekstowego: „Uruchom wyobraźnią i pokaż oraz napisz gdzie udałeś się lub gdzie chciałbyś się udać ze SLICKIEM”). Konkurs odbywa się pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku.

Nagrodami są: iPhone'y 13, etui na iPhone'y, konsole Nintendo, aparaty Polaroid oraz limitowane bluzy Koral SLICK. Konkurs promuje tegoroczną nowość - odlotowe lody SLICK. Zakończy się 26 czerwca.

Więcej o konkursie "QuickSlick":

 

Premierze lodów towarzyszy również świetna zabawa na TikToku. O SLICKU jest i będzie głośno na profilach najpopularniejszych TikTokerów.

SLICK to nasza tegoroczna nowość w designerskich opakowaniach. Lody są dostępne w czterech smakach: Cream, Choco, Strawberry i Fresh – owocowe lody wodne z polewą o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym. Zobacz spot lodów SLICK:

 

Więcej aktualności

Konkurs "QuickSlick" już wkrótce

Już 23 maja na profilu Lody Koral na Facebooku wystartuje konkurs "QuickSlick", promujący nową, odlotową nowość -...

Czytaj więcej

Lody SLICK z kampanią reklamową

W sprzedaży pojawiły się zapowiadane na sezon 2022 lody SLICK. Zadbaliśmy o ich szeroką promocję.

Czytaj więcej

25-lecie lodów Grand - wystartowała kampania reklamowa

Niezwykłe, bo 25-te urodziny lodów Grand, wymagają niezwykłej oprawy. Ambasadorką marki Grand jest w tym roku...

Czytaj więcej