Złoty Paragon dla lodów Świderek

9 lipca 2021 godz. 15:00

Nasze Lody koktajlowe Krówka-kukułka 400 ml zostały wyróżnione w kategorii Lody familijne, a lody Świderek Mix zajęły I miejsce w kategorii Lodów impulsowych i tym samym otrzymały Złoty Paragon - Nagrodę Kupców Polskich.

ZłotyParagon2021_320x320 Nasze Lody koktajlowe Krówka-kukułka 400 ml zostały wyróżnione w kategorii Lody familijne, a lody Świderek Mix zajęły I miejsce w kategorii Lodów impulsowych i tym samym otrzymały Złoty Paragon - Nagrodę Kupców Polskich.

Jako firma otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający zajęcie I miejsca w konkursie „Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich”, co uczyniło nas liderem sprzedaży w kategorii Lody impulsowe.

Złoty Paragon Nagroda Kupców Polskich 2021 to nagroda, w której jedynym jury są kupcy z całej Polski, którzy odpowiadając na pytanie w ankiecie - „Który produkt sprzedawał się najlepiej” – wskazali na nasz produkt.

Lody Świderek produkowane są od lat 90. To waniliowe lody w pysznych, zakręconych owocowych polewach, o objętości 80 ml. Obecnie dostępne są również w wersji w kubku z sorbetem tropikalnym lub truskawkowym.

Serdecznie zachęcamy do zamawiania naszych produktów!

Więcej aktualności

Historyczna sprzedaż lodów Koral Ekipa

Lody Koral Ekipa są najlepiej sprzedającą się nowością produktową w ponad 40-letniej historii naszej firmy

Czytaj więcej

12. Festiwal Biegowy

Pora na aktywny wypoczynek z Koralem! Chętnie wspieramy inicjatywy, których celem jest popularyzowanie idei...

Czytaj więcej

Byliśmy na koncercie Ekipy

W krakowskim Centrum Sportu Parkowa, 8 sierpnia, odbył się koncert Ekipy. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Czytaj więcej